AlphaTots Alfabe

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 6.91 TL
  • Boyut 60.0 MB
  • Version 2.3
  • Dil Türkçe
  • Firma Spinlight
AlphaTots Alfabe mobil uygulaması çocuklarınızın kullanabileceği kaliteli bir mobil uygulamadır.

Çocuklarınızın kişisel eğitimlerine en kolay ve en güvenilir şekilde destek olacağınız AlphaTots Alfabe mobil oyunu sizlere ve çocuklarınıza her an destek olacaktır. Android  işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret karşılığında indirerek çocuklarınızın eğitim görmesine küçük yaş da başlayabilirsiniz. 

Küçük çocukların en iyi ve güvenilir eğitim aldığı yer ailelerin yanınızdır. Bu sebeple ebeveynlerin çocukların eğitiminde katkı da bulunacakları AlphaTots Alfabe oyunu hem eğlendiriyor hem de eğitiyor. Teknoloji ile birlikte çocuklarınız zekasal olarak teknolojiye daha çabuk ayak uyduruyor. Bu durumda da eğitimlerine okuldan önce mobil cihazlarda başlamanız en mantıklısı olacaktır.

AlphaTots Alfabe mobil uygulaması da Android mobil cihazınızda sizlere çocuklarınızın eğitimi konusunda yardımcı olabilecek kaliteli bir mobil uygulamadır. Uygulamamız sizlere ve çocuğunuza eğitim anlamında kaliteli bir destek sunuyor. 26 eğlenceli okul öncesi bulmaca ve çocukların alfabeyi öğrenmelerine yardımcı mini oyunlar ile çocuklarınızı hem eğlendiren hemde eğiten AlphaTots Alfabe uygulamasına sizde sahip olun ve çocuğunuzun eğitimine evde başlayın. 

AlphaTots Alfabe indir
DİĞER SÜRÜMLER